PROFESJONALNY FOTOGRAF ŚLUBNY

Uważam się za rzemieślnika, a fotografia jest moim rzemiosłem. Odkąd wzięłam po raz pierwszy aparat i zaczęłam fotografować, byłam jak odurzona. Zaczęłam przeszukiwać internet, książki, szukałam Artystów Fotografików, oglądałam zdjęcia i filmy o tematyce fotograficznej oraz uczyłam się programów graficznych od rana do nocy. Każdego dnia – serio! Mój romantyczny związek z aparatem zaczął się ponad 15 lat temu, i przez te lata byłam uczniem tej pięknej dziedziny. Następnie wylądowałam w sztywnych ramach fotografii prasowej i agencyjnej. Wyswobodziwszy się z tych ram, poświęciłam całe serce dla sesji portretowych, kobiecych i fotografii ludzi. A fotografia ślubna była w moim przypadku naturalną drogą, na którą następnie wkroczyłam, bo zawiera w sobie wszystko, co kocham.

Gdy nie tworzę zdjęć dla Klientów stwarzam okazje do zrobienia zdjęć dla siebie. Mam mnóstwo rzeczy do fotografowania – genialnego męża, dowcipną córkę i małą farmę w domu stworzoną z dwóch kotów i czterdziestokilogramowego Basseta zwanego Uszatym. Z całego serca wierzę, że uprawianie wielu dyscyplin fotografii pomaga mi lepiej przygotować się do pracy w różnych okolicznościach, a prawdziwa kreatywność wynika z umiejętności dostosowywania się do różnych sytuacji.


SESJE ŚLUBNE I PLENER ŚLUBNY I PORTRET ŚLUBNY

Prawdziwą moją miłością jest portret. Tą miłością dzielę się podczas sesji ślubnych, pleneru ślubnego czy też sesji ślubnych. Fotografuje dla Was wyjątkowe dni w Waszym życiu: śluby, wesela, przysięgi, tańce, ciąże, wszystkie te momenty, które są jedyne i niepowtarzalne a robię to już wiele, wiele lat. Możecie więc zaufać, że robię to z sercem i entuzjazmem.


ORYGINALNE ZDJĘCIA ZE ŚLUBU

Wiem, że każda para jest inna, tak samo jest w przypadku ślubów i wesel. Tyle różnic i klimatów ile ludzi na świecie. Dlatego też moją metodą działania jest przede wszystkim poznanie Was. Waszych inspiracji, losów, historii i oczekiwań. Kiedy już wszystko wiem fotografuję w taki sposób aby końcowy efekt był jak najbardziej naturalny, ale ubrany w WASZĄ niepowtarzalną opowieść. Z całego serca staram się aby wykonywane przeze mnie fotografie odznaczały się wysoką estetyką, pomysłem, nienagannym wykonaniem technicznym. Chcę aby niosły ze sobą emocjonalny ładunek. Na tym ostatnim najbardziej mi zależy – wszystkie wzruszenia, maślane oczy, serdeczne uściski czy też radość i ekscytacja wypisane na twarzy. Tego szukam i za tym gonię, tego pragnę. Chciałabym żebyście na widok zdjęć mogli poczuć wszystkie emocje, jakie towarzyszyły Wam tego pięknego dnia. A więc jeśli szukasz profesjonalnego fotografa na swój ślub, który jest kreatywny i pełen pasji zapraszam Cię do kontaktu abyśmy porozmawiali o Twoim ślubie lub też sesji, poznajmy się 🙂 


FOTOGRAF ŚLUBNY PRYWATNIE

Chcesz zobaczyć kim jestem? Jak wygląda moja codzienność? Moja rodzina? Więc chodź ze mną a pokażę Ci jak wygląda mój prywatny świat FreyaLove Photography

FOTOGRAF ŚLUBNY

♥ Sprawiam, że czujecie się swobodnie przed aparatem – bez niezręcznego pozowania, daję słowo!

♥ Chętnie porozmawiam przy kawie, przez telefon, sms lub e-mail – w zależności od tego, co jest dla Ciebie najwygodniejsze.

♥ Sprawiam, że wykonanie zdjęć jest nieskomplikowane. Otrzymujesz galerię online ze zdjęciami w pełnej rozdzielczości i bez znaków wodnych. Możesz pobierać, udostępniać i drukować w dowolny sposób.

♥ Wiem, jak bardzo jesteście podekscytowani widokiem swoich zdjęć, więc następnego dnia dostarczę Ci kilka fotografii, aby czas oczekiwania na pełną galerię ślubną upływał szybciej.