Witaj piękny nieznajomy!

Mam na imię Agata i od wielu jestem rozkochana w fotografowaniu ludzi i ich emocji. Od niedawna jestem również mamą cudownej dziewczynki o imieniu Freya – wspominam o tym, bo macierzyństwo wywarło na mnie i mojej pasji duży wpływ. Uzbrojona w pokłady cierpliwości i zrozumienia, jestem gotowa do pracy nad uwiecznieniem tego, co dla Ciebie najważniejsze.

Portretuję rodziny, uwieczniam śluby – wszystkie zdjęcia wykonuję w taki sposób aby końcowy efekt był jak najbardziej naturalny. Nie przepadam za wypozowanymi, sztucznymi zdjęciami. Lubię kiedy ludzie wyglądają naturalnie i znajdują się w naturalnym dla siebie środowisku 😉

Zaczynałam od fotografii prasowej pracując jako fotoreporter dla agencji fotograficznych. Moje zdjęcia publikowane były na łamach różnych kolorowych gazet i magazynów. Praca ta była szybka i zwariowana, ze względu na narzucone schematy, jakich musiałam się trzymać, nie pozwalała mi w pełni rozwijać skrzydeł i nie do końca dawała ujścia potrzebie uwiecznienia pięknych momentów i prawdziwych emocji. Dlatego też zostawiłam ten rozdział za sobą i zaczęłam rozwijać się z dala od sztywnych ram fotografii prasowej. I w ten sposób znalazłam się tutaj i przynudzam 😉 I właśnie dlatego zakończę ten wywód i zaproszę Cię do obejrzenia mojego portfolio, a jeśli uznasz, że chcesz mnie lepiej poznać, zaproszę Cię na mój instagram gdzie zamieszczam bardzo aktualne relacje ze swojego codziennego życia i pracy. Jeśli potrzebujesz fotografa, który sportretuje Ciebie, Twoją rodzinę i dzieci, czy też stworzy dla Ciebie fotoreportaż ze ślubu lub ważnych wydarzeń z Twojego życia – przestań szukać i dzwoń do mnie.