Fotoreportaż ślubny Warszawa
Fotoreportaż ślubny Warszawa
Fotoreportaż ślubny Warszawa
Fotoreportaż ślubny Warszawa

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

FreyaLove Photography

FOTOGRAF ŚLUBNY

Jako profesjonalny fotograf ślubny lubię poznawać moje pary, aby zrozumieć, co sprawia, że ich związek jest wyjątkowy, poznawać ich wartości i potrzeby, dając im przestrzeń do wzajemnej miłości oraz delikatne wskazówki, kiedy są one potrzebne. Chcę, aby moje pary miały wszystko: emocjonalne i często nieoczekiwane autentyczne chwile, wspaniałe portrety, szczere emocje, śmiech i radość. Są chwile, w których reżyseruję pewne wydarzenia, ale przez większość czasu wtapiam się w otoczenie.


MIŁOŚĆ DO FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Fotografia ślubna rozkochała mnie w sobie niesamowicie i jest moim świadomym wyborem zawodowym.  To dla mnie nie tylko piękne kadry, ale też kapsuła czasu. Zdjęcia ślubne przypomną Wam wszystkie uczucia z tego dnia a moje fotografie, które wykonuję dzięki obserwacji i uważności odkryją niezauważalne detale z Waszego ślubu i wesela. Kiedy fotografia ślubna staje się pasją to wszystko współgra w harmonii. Dzięki dużemu doświadczeniu i miłości do zdjęć ślubnych jestem doskonale przygotowana na nieprzewidywalne. Potrafię  fotografować w miejscach mi nieznanych i sytuacjach niekomfortowych dla normalnego człowieka! Dlatego uważam, że jestem najlepszym fotografem ślubnym, zaprawionym w bojach, choć chodzącym w spódnicy.


FOTOREPORTAŻ ŚLUBNY

Cecha, która mnie wyróżnia najbardziej to wrażliwość na rzeczy z pozoru nieistotne. To takie małe detale i chwile budują historie, które tworzę dla Was. Jestem wrażliwym obserwatorem, słuchaczem i kreatorem. Czerpię inspiracje z wielu dziedzin, przede wszystkim z muzyki, filmu i sztuki. Uwielbiam mówić obrazami i czuję, że robię to najlepiej. Dlatego też uwielbiam plener ślubny, bo z każdą zmianą lokalizacji mogę zmieniać sposób narracji. Oczywiście to wybieracie przestrzeń, która jest Wam najbliższa, ja tylko naciskam spust gdy dzieje się MAGIA <3 Magia mojej fotografii ślubnej!