fotografia rodzinna
fotografia rodzinna
fotografia rodzinna
fotografia ciążowa

FOTOGRAFIA RODZINNA


NATURALNE SESJE RODZINNE

Naturalna fotografia rodzinna to mój sposób na udaną sesję! Jako matka dziecka, dobrze wiem jak chciałabym być fotografowana z moim szkrabem i mężem. A któż lepiej sfotografuję Twoją rodzinę jak nie ktoś, kto ma dzieci i jest wrażliwy na codzienne elementy życia? Moje oko skupione jest na wszystkich niuansach z dnia codziennego, jestem czujnym obserwatorem i wrażliwym fotografem/portrecistą rodzinnym. Uwielbiam fotografować Was w życiu codziennym, ale nie zamykam się na sam fotoreportaż, podczas sesji rodzinnych wykonuję również fotografie portretowe, które idealnie wpasują się w ramki. Kocham ciepłe odcienie i barwy więc jeśli pracuję w kolorze to tylko w ciepłych tonacjach.

Fotografia rodzinna

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA RODZINNA

Tworzę ciekawe kompozycję z ludzi 🙂 Rodziny, które fotografuje, zawsze się dużo śmieją na sesjach! Powiadają później, że mam wyjątkowe podejście do dzieci – być może dlatego, że w naszym domu usiłuję znaleźć sposoby na fotografowanie mojej córki, która ucieka 🙂 Zawsze staram się wyczuć Was i dzieciaki by dobrze i sprawnie się nam pracowało podczas zdjęć rodzinnych. Czasami odpuszczam aby dać odpocząć parę chwil, by potem znowu spróbować popracować – zwłaszcza jeśli dzieci są wymagające 🙂 Zapraszam na mój INSTAGRAM gdzie zobaczycie więcej przygód z sesji.

FOTOREPORTAŻ RODZINNY I SESJA CIĄŻOWA

Wykonuję fotoreportaże z wydarzeń rodzinnych, takich jak chrzciny, urodziny, zjazdy rodzinne. U mnie zrobicie sobie również sesję: noworodkową, ciążową, rodzinną w plenerze oraz w Waszym domu. Możliwe również są sesje fotograficzne w studio. Zawsze staram się wejść do Waszego domu ze spokojem i szacunkiem do panujących u Was zasad i płynącej energii. Jestem jak kameleon, gdyż żadne warunki nie są dla mnie straszne, ba! Trudne warunki takie jak małe mieszkanie czy też brak światła to dla mnie wyzwanie, dzięki któremu się bardzo dużo uczę. W moim życiu zawodowym progres to podstawa więc bardzo cenię sobie różnego rodzaju wyzwania. Realizuję sesje ciążowe podkreślając Wasze wszystkie walory i kształty, Waszą radość i emocje związane z niedalekim przyjściem na świat Waszego dziecka. Jeśli chcecie zobaczyć co jeszcze robię, to zajrzyjcie do mojego portfolio gdzie obejrzycie kilka historii rodzinnych.